Polikarbonat Levhalar


Yüksek darbe direnci Mükemmel ışık geçirgenliği Yüksek ısı yalıtımı UV ışınlarına dayanıklı B2 / Class 1Y / UL 94 HB yangın dayanımı Mükemmel dış ortam dayanımı Montaj anında kolay kesim ve işlenebilme Soğuk bükülebilme Kimyasal direnç Ses yalıtımı Son derece hafif Doluya karşı dayanıklı Çalışma sıcaklığı -40C, +120C On site machining

Policam : Türkiye'nin ilk oluklu polikarbonat levhası

Polikarbonat oluklu levhalar, Türkiye’de ilk olarak 1998 yılında POLİCAM markasıyla, IŞIK PLASTİK tarafından üretilmeye başlandı. O tarihten beri POLİCAM markası, vermiş olduğu 10 yıl garantiyle haklı bir ün kazandı. Her yıl 2 milyon metrekare (100 futbol sahası) POLİCAM polikarbonat oluklu levha Türkiye’nin dört bir köşesine ve Avrupa, Amerika, Asya ve Afrika’daki 25 ülkeye sevk edilmektedir.

 

7 ve 9 duvarlı Climax Serisi

Her biri 15 ton/gün kapasiteli 2 yeni Omipa hattı, ürün yelpazesini 7 duvarlı 16&20 mm ve 9 duvarlı 25&32 mm yapısal polikarbonat levhalarla zenginleştirdi. Sağlamlaştırılmış yapılarıyla bu levhalar daha fazla yük taşıma kapasitesine sahip, daha uzun ömürlü olup, yük altında çok daha az sehim yapmaktadır. İyi ısı tutma değerleri sayesinde, CLIMAX serisi polikarbonat levhalar, kullanıldıkları yapılarda enerji verimliliği performansını arttırılar.

 

Sadece polikarbonat üretmiyoruz, anahtar teslim projeler yapıyoruz

Işık Plastik yalnızca polikarbonat levha, alüminyum ve çelik profiller temin etmekten öte, çözüm ortakları sayesinde 1998’den beri, tasarımdan çelik kontrüksiyona, cephe ve çatı kapatmaya kadar bir çok anahtar teslim projeye, deneyimli ekipleriyle imza atmıştır.

 

TSEK ve GOST standartlarına uygun

POLİCAM polikarbonat levhalar, zorlu güvenlik düzenlemeleri içeren, Türk Standartları Enstitüsü TSEK kriterlerini ve Rus GOST R standartlarını karşılamaktadır.


Ürünler


Polikarbonat Levha

Polikarbonat Levha

ÖZELLİKLER

Yüksek darbe direnci Mükemmel ışık geçirgenliği Yüksek ısı yalıtımı UV ışınlarına dayanıklı B2 / Class 1Y / UL 94 HB

Devamı...
Profil

Profil

Devamı...

Sac Çeşitleri

Sac Çeşitleri

Devamı...