Plazma Kesim


Computer Numeric Control (CNC) plazma kesim işlemi elektriği ileten metalleri kesmek için kullanılır. Elektriği ileten plazma gazı, enerjiyi, elektrik kaynağından kesilen metale transfer eder. Bu işlem, plazma kesim torcu üzerinde gerçekleşir. 

Plazma kesim, özel cnc makinesi üzerinde ve hatta cnc tezgahı olarak geçen tezgahlar aracılığı ile yapılan kesim seçenekleridir. Bu kesim hizmetleri için ön plana çıkarılan pek çok desteğin online olarak bizlere ulaşması için, daha farklı ve daha estetik yeniliklerin ön plana çıkması gerekiyor. Bu yüzden biz size tüm bu çalışmaları sunuyor ve kaliteli kesim işlemleri içini gereken her türlü ayrıntıyı organize ediyoruz. Zira yenilikçi ve profesyonel çözümler için daha fazla geç kalmayın ve firmamızı seçin. Çünkü plazma kesimde ana ayrıntı, makineyi kullanmaktır.

Bunu da uzman bir cnc ustası yapar ise, sonuçlarınız daha estetik ve kaliteli olarak çıkacaktır. Çizimlerinizin aynısını taslak ve şablon olarak çıkarmak istiyorsanız, geç kalmayın ve online fırsatları kullanmaya devam edin. Hem yenilikçi, hem güncel, hem estetik fırsatlar için birkaç tıklama işinizi görecektir. Bizim sunduğumuz tüm plazma kesim hizmetlerine ayrıntılı olarak ulaşıp, güncel fiyat teklifi almak istiyorsanız, her an ulaşabilir, arayabilir yahut alternatif yöntemler ile iletişime geçebilirsiniz.

Cnc plazma kesim basit olarak torç içerisinde akan gaza enerji verilerek kısmen iyonlaştırılması yani plazma haline dönüştürülmesi oluşan yüksek sıcaklıktaki plazmanın da gaz akışı etkisiyle nozul ağzından pozitif kutup olan malzemeye metal saca yönelmesi malzemeyi yani metali ergitmesi ve ergiyen malzemenin akan gazın jet etkisiyle uzaklaştırılması ile gerçekleştirilir.

CNC Plazma ile Ne Tür Malzemeler Kesilir
Sac, Paslanmaz Çelik, Alüminyum, Prinç, Bakır, Gümüş ve Titanyum gibi madenlerden üretilmiş Lama Demirleri, Kare Demirleri, İmalat Çeliği, NPU Demirleri, NPI Demirleri, Transmisyon, Demir Çeşitleri, Kutu Profiller, İslah Çelikleri, Siyah Saclar, Şablon Kare Flanş, Pres ve Makine Gövdelerinin Kesim İşleri, Köşebent Demirleri, Galvanizli Saclar, Sanayi Boruları, TE Demirleri, Baskılı Kapı Sacları ve Baskılı Kapı Sacları gibi ürünler için CNC plazma kesim hizmetleri verilmektedir.

Plazma safhası maddenin gaz halinden ayıran farklar elektrik iletkenliği ve yüksek sıcaklıkta ışık yaymasıdır. Günümüzde plazma kesim teknolojisi çok gelişmiştir. Bu kesim üretim ve sanayi de çokça kullanılmaktadır.


Ürünler


Polikarbonat Levha

Polikarbonat Levha

ÖZELLİKLER

Yüksek darbe direnci Mükemmel ışık geçirgenliği Yüksek ısı yalıtımı UV ışınlarına dayanıklı B2 / Class 1Y / UL 94 HB

Devamı...
Profil

Profil

Devamı...

Sac Çeşitleri

Sac Çeşitleri

Devamı...