Plazma Kesim


Computer Numeric Control (CNC) plazma kesim iÅŸlemi elektriÄŸi ileten metalleri kesmek için kullanılır. ElektriÄŸi ileten plazma gazı, enerjiyi, elektrik kaynağından kesilen metale transfer eder. Bu iÅŸlem, plazma kesim torcu üzerinde gerçekleÅŸir. 

Plazma kesim, özel cnc makinesi üzerinde ve hatta cnc tezgahı olarak geçen tezgahlar aracılığı ile yapılan kesim seçenekleridir. Bu kesim hizmetleri için ön plana çıkarılan pek çok desteÄŸin online olarak bizlere ulaÅŸması için, daha farklı ve daha estetik yeniliklerin ön plana çıkması gerekiyor. Bu yüzden biz size tüm bu çalışmaları sunuyor ve kaliteli kesim iÅŸlemleri içini gereken her türlü ayrıntıyı organize ediyoruz. Zira yenilikçi ve profesyonel çözümler için daha fazla geç kalmayın ve firmamızı seçin. Çünkü plazma kesimde ana ayrıntı, makineyi kullanmaktır.

Bunu da uzman bir cnc ustası yapar ise, sonuçlarınız daha estetik ve kaliteli olarak çıkacaktır. Çizimlerinizin aynısını taslak ve ÅŸablon olarak çıkarmak istiyorsanız, geç kalmayın ve online fırsatları kullanmaya devam edin. Hem yenilikçi, hem güncel, hem estetik fırsatlar için birkaç tıklama iÅŸinizi görecektir. Bizim sunduÄŸumuz tüm plazma kesim hizmetlerine ayrıntılı olarak ulaşıp, güncel fiyat teklifi almak istiyorsanız, her an ulaÅŸabilir, arayabilir yahut alternatif yöntemler ile iletiÅŸime geçebilirsiniz.

Cnc plazma kesim basit olarak torç içerisinde akan gaza enerji verilerek kısmen iyonlaÅŸtırılması yani plazma haline dönüÅŸtürülmesi oluÅŸan yüksek sıcaklıktaki plazmanın da gaz akışı etkisiyle nozul aÄŸzından pozitif kutup olan malzemeye metal saca yönelmesi malzemeyi yani metali ergitmesi ve ergiyen malzemenin akan gazın jet etkisiyle uzaklaÅŸtırılması ile gerçekleÅŸtirilir.

CNC Plazma ile Ne Tür Malzemeler Kesilir
Sac, Paslanmaz Çelik, Alüminyum, Prinç, Bakır, GümüÅŸ ve Titanyum gibi madenlerden üretilmiÅŸ Lama Demirleri, Kare Demirleri, Ä°malat ÇeliÄŸi, NPU Demirleri, NPI Demirleri, Transmisyon, Demir ÇeÅŸitleri, Kutu Profiller, Ä°slah Çelikleri, Siyah Saclar, Åžablon Kare FlanÅŸ, Pres ve Makine Gövdelerinin Kesim Ä°ÅŸleri, KöÅŸebent Demirleri, Galvanizli Saclar, Sanayi Boruları, TE Demirleri, Baskılı Kapı Sacları ve Baskılı Kapı Sacları gibi ürünler için CNC plazma kesim hizmetleri verilmektedir.

Plazma safhası maddenin gaz halinden ayıran farklar elektrik iletkenliÄŸi ve yüksek sıcaklıkta ışık yaymasıdır. Günümüzde plazma kesim teknolojisi çok geliÅŸmiÅŸtir. Bu kesim üretim ve sanayi de çokça kullanılmaktadır.


Ürünler


Polikarbonat Levha

Polikarbonat Levha

ÖZELLÄ°KLER

Yüksek darbe direnci Mükemmel ışık geçirgenliÄŸi Yüksek ısı yalıtımı UV ışınlarına dayanÄ

Devamı...
Profil

Profil

Devamı...

Sac Çeşitleri

Sac Çeşitleri

Devamı...